Fagylalt eladó kollégát keresünk a füredi Levendula Kézműves Fagylaltozóba

Kedves, mosolygós eladót keresünk Balatonfüredre, a Tagore sétányon nyílt Levendula Kézműves Fagylaltozóba rövidtávú és hosszútávú munkavégzésre egyaránt.

Feladatok

  • vevők udvarias kiszolgálása
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • a termékek frissességének és minőségének ellenőrzése és biztosítása
  • az üzlethelység tisztán tartása és a higiéniai előírások betartása

Elvárások

  • vendégorientált szemlélet,
  • pontos, önálló munkavégzés,
  • ápolt megjelenés,
  • jó problémamegoldó képesség és talpraesett hozzáállás
  • rugalmasság

Előnyök

  • angol/német nyelvtudás
  • pénztárgép kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szép környezet, versenyképes fizetés, esti pótlék.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott