Vendéglátás

Recepciós munkatársat keresünk Balatonfüreden

Munkavégzés helye: Balatonfüred
2019. 08. 22. 15:51

Egész évben nyitvatartó balatonfüredi apartman szálloda recepciós munkatársat keres Balatonfüredről, vagy a környékéről.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok:

  • vendégek fogadása, vendégpanaszok kezelése
  • kulcskártya kezelés
  • számlázás, pénzügyi feladatok ellátása
  • foglalások kezelése, visszaigazolása és rögzítése
  • housekeeping ellenőrzése
  • esetleges programok szervezése a vendégek részére

Elvárások:

  • angol és /vagy német nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
  • vendég centrikusság, rugalmasság
  • önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés, határozott fellépés
  • Hostware szállodai front office program ismerete előny
  • Balatonfüred vagy környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • változatos, egész éves munka
  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése