Vendéglátás

Szakács állás Balatonfüreden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Balatonfüred
2020. 06. 08. 11:56

Szakács kollégát keresünk balatonfüredi kempingbe.

Büfékocsiba, rostlapon készülő streetfood jellegű ételek készítésében jártas kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Alapanyagok átlátása, feldolgozása. Rostlapon szakszerű ételek elkészítése, és ehhez tartozó feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Munkatapasztalat, igényes megjelenés, vendégekkel való megfelelő kapcsolat, alapanyagok tisztelete, tiszta munkavégzés

Előnyök:

  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Csodás környezet, közvetlenül a Balaton partján
  • Munkabér és időbeosztás megbeszélés szerint
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése