Játszóházi segítő állás Balatonfüreden

EUnitas Kft.
Balatonfüred
2020. 07. 21.

Balatonfüredi játszóházba keresem rugalmas munkaidő-beosztással gyermekszerető, kreatív, kedves, mosolygós, önálló munkavégzésre is képes állandó vagy beugró segítőimet 2-10 éves Manók mellé.

Szakirányú, dajka, kisgyermek nevelő, gondozó képesítés, bölcsödei gondozó, CSANA működtetője végzettség előnyt jelent.

Fényképes bemutatkozó leveleket és kérdéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével (óradíj vagy havi bér) várom.

Feladatok

  • 2-10 éves gyermekek felügyelete, ellátása, fejlesztése, születésnapok lebonyolítása, szabaduló szoba felügyelete, kis büfében palackozott italok, zacskós nasik kiszolgálása.

Elvárások

  • gyermekszerető, kedves, mosolygós, önálló, kreatív

Előnyök

  • szakirányú végzettség, dajka, kisgyermek nevelő, gondozó képesítés, bölcsödei gondozó, CSANA működtetője végzettség

Amit kínálunk

  • Kötetlen, rugalmas munkaidő, változatos munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott