Éves recepciós állás Tihanyban, azonnali kezdéssel

Villa Oliver Kft.
Tihany
2021. 03. 19.

TIHANYI apartmanhotel keres RECEPCIÓS kollégát, egész éves bejelentett munkára AZONNALI KEZDÉSSEL!

Elsősorban környékben élők jelentkezését várjuk, azonban igény esetén SZÁLLÁS biztosítása is megoldott, ez esetben a jelentkezés en ezt is kérjük feltüntetni!

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk, ÖNÉLETRAJZZAL együtt:

allas::dot::villaoliver::at::gmail::dot::com

JELENTKEZÉS ELKÜLDÉSEKOR HELYSZÍN ÉS POZÍCIÓ MEGJELÖLÉSE KIEMELTEN FONTOS!

Feladatok

  • Teljes körű apartmanház koordinálás,
  • Vendégek fogadása

Elvárások

  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Előnyök

  • Angol nyelven kívül beszélt nyelvek
  • Tapasztalat vendéglátás - turizmus terén
  • Jó megoldóképességgel rendelkező, önálló munkavégzésre képes fiatal munkaerő
  • Kedves, segítőkész, nyitott, vendégcentrikus jellem

Amit kínálunk

* Családias légkör

* Rugalmas, segítőkész csapat

* Céges telefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!