Keverőmester és,-rakodógép kezelő feladatokra munkatársat keresünk

Molnárbeton Kft.
Aszófő
2021. 05. 10.

Társaságunk az ország három piaci környezetében végez transzportbeton gyártást és értékesítést.

Tevékenysége kiterjed az alapanyag bányászattól és gyártástól a betonszállításig.

Munkatársaink elkötelezettek az iránt, hogy ügyfeleinknek a lehető legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtsák minőségi transzportbetonjaink gyártása és kiszolgálása során.

Folyamatos bővülésre és meglévő helyzetünk megszilárdítására törekszünk, ezért termékeinket a mindenkori elvárásoknak megfelelően gyártjuk és munkafolyamatainkat tökéletestjük.

Feladatok

  • gyártógép rendeltetésszerű üzemeltetése és karbantartása
  • gumikerekes homlokrakodó üzemeltetése és karbantartása
  • üzemi gyártás ellenőrzésének részeként próbatestek gyártása
  • téli üzemmódban történő gyártás esetén fűtőkonténer üzemeltetése

Elvárások

  • nehézgépkezelői vizsga (gumikerekes homlokrakodó)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmasság, nagy munkabírás

Előnyök

  • keverőmesteri gyakorlat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • versenyképes juttatások
  • munkaruha, védőruha biztosítás, hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!