Tehergépjármű szerelő állás balatonfűzfői depónkba

A Trans-Pack Logisztika Kft. 1998 óta működő, magyar magántulajdonban lévő sikeres és stabil logisztikai vállalkozás.

Fő tevékenységünk a belföldi gyűjtő- és direktszállítmányozás, valamint raktárlogisztika.

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően logisztikai csapatunkba keresünk tehergépjármű szerelő kollégát.

Feladatok

  • Tehergépjárműszerelőként fő feladata lesz a terítő-és gyűjtőfuvarozáshoz használt tehergépjárművek diagnosztikája, hiba-megállapítása, javítása, karbantartása, minőségi ellenőrzése, javítás után mielőbbi visszaállítása a kiszállítási feladatokba.

Elvárások

  • Szakirányú szakmai végzettséget
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalatot
  • B kategóriás gépjárművezetői engedélyt

Előnyök

  • C kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett fizetést
  • fiatal, lendületes kollégákat, hozzáértő vezetőket
  • tervezhető munkarendet, de nálunk is van olyan néha, hogy „minden tegnapra kell”
  • Önállóságot, szakmai tapasztalatszerzési lehetőséget
  • hosszú távú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő cégnél

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!