Éves recepciós állás Tihanyban, azonnali kezdéssel

Villa Oliver Kft.

Szállodai recepciós

Munkavégzés helye: Tihany

2021. 03. 19.

TIHANYI apartmanhotel keres RECEPCIÓS kollégát, egész éves bejelentett munkára AZONNALI KEZDÉSSEL!

Elsősorban környékben élők jelentkezését várjuk, azonban igény esetén SZÁLLÁS biztosítása is megoldott, ez esetben a jelentkezés en ezt is kérjük feltüntetni!

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk, ÖNÉLETRAJZZAL együtt:

allas.villaoliver@gmail.com

JELENTKEZÉS ELKÜLDÉSEKOR HELYSZÍN ÉS POZÍCIÓ MEGJELÖLÉSE KIEMELTEN FONTOS!

Feladatok

  • Teljes körű apartmanház koordinálás,
  • Vendégek fogadása

Elvárások

  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Előnyök

  • Angol nyelven kívül beszélt nyelvek
  • Tapasztalat vendéglátás - turizmus terén
  • Jó megoldóképességgel rendelkező, önálló munkavégzésre képes fiatal munkaerő
  • Kedves, segítőkész, nyitott, vendégcentrikus jellem

Amit kínálunk

* Családias légkör

* Rugalmas, segítőkész csapat

* Céges telefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!