Kikötőmester munkatársat keresünk csopaki kikötőbe

Több, mint 40 éves múltra visszatekintő családias hangulatú vitorlás sporttelepünkre - Kereked Vitorlás Klub Csopak - várjuk a kikötői élet iránt érdeklődő, műszaki beállítottságú jelentkezőket

KIKÖTŐI MUKATÁRS / KIKÖTŐMESTER

munkakörbe, teljes munkaidős, éves foglalkoztatás keretében

Feladatok

  • Részvétel a kikötő és az ott található létesítmények karbantartásában
  • Kertészeti feladatok
  • Részvétel a klub által rendezett versenyek lebonyolításában

Elvárások

  • Műszaki beállítottság
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Úszni tudás

Előnyök

  • Környékbeli lakóhely
  • Gondnoki és/vagy karbantartói gyakorlat
  • Darukezelői képesítés, darukötözői képesítés, kishajó vezetői engedély, szolgálati célú kisgéphajóvezető képesítés

Amit kínálunk

  • Családias hangulat
  • Egész éves, 8 órás, bejelentett, határozatlan idejű állás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Téli időszakban flexibilis munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!