Adatelemző statisztikus állás Balatonfüred

Az AdWare Research 1997 óta van jelen a hazai klinikai kutatási piacon, fő tevékenysége a klinikai és pre-klinikai kutatások támogatása adatmenedzsment és biostatisztikai szolgáltatásokkal. Saját fejlesztésű rendszerünkkel 2002 óta támogatunk hazai és nemzetközi klinikai kutatási projekteket. Munkánk során fontosnak tartjuk a magas minőséget, a rugalmasságot, ügyfélközpontúságot.

Bővebb információ: www.adwareresearch.com

Jelenleg 11 dolgozunk a cégben, munkatársainknak motiváló, családias munkakörnyezetet, rugalmas munkavégzést biztosítunk, nyitottak vagyunk az új ötletekre, támogatjuk a kollegák továbbképzését, fejlesztési ötleteit.

Feladatok

Ebbe a csapatba keressük az új adatelemző statisztikus kollegánkat teljes munkaidőben, akire az alábbi feladatokat bíznánk:

  • Klinikai kutatások statisztikai kiértékelése, statisztikai jelentés készítése
  • Adattisztítási terv előkészítése
  • A vizsgálati terv és adattisztítási terv alapján SQL/SAS programok készítése és lefuttatása adattisztázáshoz
  • A kívánt ellenőrzések és az adatok tisztítása (feltételek teljesülése, szélsőérték vizsgálat, stb)
  • Status riportok készítése excel, word formátumban

Elvárások

  • Alapvető statisztikai tudás
  • Szociológiai/matematikus/statisztikus/informatikus felsőfokú végzettség
  • Adatbázis tervezés és az adatbázis-lekérdezések alapvető ismerete (SQL)
  • Precíz munkavégzés, önállóan és csapatban is
  • Középfokú angol nyelvtudás (nem nyelvvizsga! Aktív nyelv használat)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határidő betartása

Előnyök

  • haladó programozási ismeretek,
  • SAS/SPSS/R ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Családias légkör, jó hangulat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!